| คиค a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor: cum se traduce in romana acest fragment?
All the barons and kinghts thought
shold be king and were eager to try their strenght. So, it was announced that on years day a tournament would be held.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti baronii si cavalerii au crezut ca ar trebui sa fie rege si au fost dornici sa'si incerce puterea.Deci, s-a anuntat ca azi, un turneu va avea loc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti baronii si.[nu ai scris bine cuvantul ca l`am cautat in dic.]
au crezut ca va fi rege si au dorit sa incerce puterea lor.Deci,s`a anuntat ca in [e sigur years day?]... un turneu va avea loc...

nu stiu.nu ai scris tu textul bine...mai cauta si tu in dictionar.