| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Prietenul meu m'a muscat de gat ieri. Se vede excelent de bine si este si in fata... nu am nici prul lung, nici bluze pe gat. Am dat cu fond de ten dar se vede. Cum fac sa imi treaca mai repede? Sau ce motiv as putea avea daca vad parintii mei?

PS: asta s-a intamplat aseara, cand am fost la o gala de premiere. Deci nu prea pot sa zic: " stii mama, am fost intr'un bar si ne'am jucat ca idiotii de'a vampirii" laughing Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Mai mult fond de ten sau poarta o maleta pe gat.Chiar nu ai una?

1 răspuns:
| elizabeth a răspuns:

Un guler