| urat rau! a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru TPU... poate ca nu scriu la categoria care trebuie dar.va rog sa ma intelegeti, peste exact2 saptamani e ziua prietenului meu...si nu stiu ce cadou sa ii fac, din cate stiu isi doreste foarte mult un iphone -chestia e ca e putin cam scump pentru bugetul meustraight face
Am gasit un site unde trebuie sa adun voturi.imi trebuie 1350.si sunt abia la inceput.va rog ce`i care sunteti online...sa da`ti un click pe link ...nu fac asta pentru mine, ci pentru prietenul meu.

Multumesc anticipat celor care vreti sa ma >ajutati!big grin<
si nu numai...

Dau fundite la toti care ma ajutatihappy

4 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Da-ne si tu un link sa te votam

| KAMYTZU a răspuns:

Pai... nu stiu eu zic ca gestu conteaza iai ceva simplu si dragut cca o mica idee iai un album frumos si scoate niste poze cu voi si punele in el

| grimcris a răspuns:

Mai bine ii cumperi ceva simbolic. Parintii lui ar trebui sa-i ia un iphone, nu tu. Cel putin asa gandesc eu, din postura de baiat

| nuritza a răspuns:

happy Orice cadou ar fi frumos! Daca te iubeste o sa-i placa cadoul indiferent ce ar fihee hee! Multa bafta, si la multi ani!