| maryfanMJ97 a întrebat:

Am nevoie urgenta de raspunsuri la intrebarile urmatoare si cine imi raspunde la toate intrebarile ii dau funda
1.Cand a inceput sa fumeze Jon Bon Jovi?
2.Cate tatuaje are Miley in prezent?
3.Cand si-a dat seama Ashley Greene ca ii place mai mult actoria decat modelingul?
4.De la ce varsta a fost Miley interesata de teatru?
5. Unde s-a nascut Antonio Banderas?
6.Stim cu totii ca numele adevarat a lui Miley Cyrus este Desteny Hope Cyrus, de ce au botezat-o in felul acesta parintii ei?
7.Care este numele intreg a lui Antonio Banderas?
8.Cand si-a inceput cariera Vanessa Hudgens?
9.In ce an si unde a confirmat Vanessa Hudgens ca iese cu Zac Efron?
10.De ce origine este Rod Stewart?
11.Care a fost printesa pop Disney inaintea lui Selena Gomez?
12.Care este idolul lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

1. Jon Bon Jovi a început să fumeze în 1994 în timpul filmărilor pentru `Moonlight and Valentino.
2. 5 tatuaje
3. la virsta de 17 ani
4. De la virsta de 9 ani
5.Banderas s-a născut la Málaga, Andalucia, în sudul Spaniei
6.Parinţii ei au botezat-o Destiny Hope deoarece credeau că va aduce speranţă în vieţile oamenilor când va creşte mare.
7.José Antonio Domínguez Banderas
8. In anul 2003
9.Hudgens a confirmat pentru revista Teen Magazine în octombrie 2007 că iese cu Zac Efron.
10.De origine scoţiană şi engleză.
11. Britney Spears
12.Johnny Depp

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1.nu stiu...
2.5 tatuaje din cate stiu eu
3.cand si-a dat seama ca e prea scunda pentru modelling
4.de la 9 ani
5.in Suedia
6.destinity=destin
hope=speranta
7.José Antonio Domínguez Banderas
8.in 2003
9.in 2007 a declarat pentru o revista cunoscuta
10. origine scotiana
11.Miley Cyrus
12.Johny Deep [e si idolul meu love struck]

| lumeamea a răspuns:

1.
Bon Jovi a inceput sa fumeze cand filma pentru "Moonlight and Valentino", s-a lasat o perioada, dar a inceput din nou dupa in turneu, pentru ca, spune el, ii place sa fumeze.
2.
Artista si-a facut recent un al patrulea tatuaj, pe partea laterala a trunchiului.acesta este si ultimul deocamdata.
3.
Ashley Greene își planificase inițial să devină model, însă datorită înălțimii sale de 165 cm a fost refuzată și i s-a recomandat să se focalizeze pe reclame.
Imediat după ce a terminat cursurile, Ashley s-a îndrăgostit de actorie și a realizat că prefera mai mult actoria decât modelingul.
4.
Miley Cyrus a fost interesată de teatru încă de cand avea 9 ani, luând lectii la Armstrong Acting Studio când familia ei locuia în Tornoto, Canada[19]. Începutul carierei sale a fost marcat de roluri minore, debutând cu un rol minor în serialul tatălui ei, Doc, în care a jucat-o pe Krish. În 2003 Miley a jucat în filmul lui Tim Burton Big Fish unde a interpretat-o pe „Young Ruthie" (tânăra Ruthie).
5.
Banderas s-a născut la Malaga, Anadalucia, în sudul Spaniei, ca fiu al Anei Banderas, o profesoară, şi José Domínguez, un poliţist din Guardia Civil.
6.
Parinţii ei au botezat-o Destiny Hope ( destin, speranţă) deoarece credeau că va aduce speranţă în vieţile oamenilor când va creşte mare. Porecla ei a fost „Smiley" apoi „Miley" deoarece zâmbea foarte mult când era copil.
7.
José Antonio Domínguez Banderas
8.
Si-a facut debutul in 2003 in filmele Hollywoodiene Thirteen si Thunderbirds, inainte sa fie faimoasa in 2006 dupa aparitia in productia Disney High School Musical. Hudgens si-a inceput cariera si si-a lansat primul album de debut, V, in 2006. In anul 2008 a lansat albumul Identified.
9.
Hudgens a confirmat pentru revista Teen Magazine in octombrie 2007 ca iese cu Zac Efron
10.
Roderick David "Rod" Stewart CBE (născut la 10 ianuarie 1945) este un cântăreţ şi compozitor britanic de origine scoţiană şi engleză. Născut şi crescut în Londra, Stewart locuieşte în California şi Epping.
11.
Britney Spears
12.
Johnny Depp