| Antoniaaa1 a întrebat:

Am nevoie urgenta de sfaturi.I-am spus crushului meu ca il plac si el a zis ca nu vom putea fi impreuna pentru ca nu ma place. Cum pot sa-l fac sa se indragosteasca de mine? Am nevoie de sfaturi. Vreau sa îl atrag ca sa se indragosteasca de mine? Stiu cum suna. Off

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa obligi un om sa te placa. Poate nici nu e vorba de aspect, ci de felul tau de a fi. O sa te schimbi acum, ca sa te placa o pla trecatoare? Nu fi prostuta. Nu merita.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Il inteleg numa din astea 5 randuri laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci mai frumoasa, slabesti, faci posterior la sala si te machezi aranjezi sti tu chestii de fete.