| DeniszM a întrebat:

Am nevoieee urgenta de ajutor...
Fundaaa :-)
Vine Valentine's Day ..stress. primul cu iubitul meu. avem impreuna 7 luni. Ce sa ii iau say ce surpriza sa ii fac sad please help mee. kiss va rog fara prostii!

Răspuns Câştigător
| EUBMV89 a răspuns:

Un ceas ca sa isi aduca aminte de tine de cate ori se uita la ceas. O bratara la fel poate fi o buna optiune. Depinde si de ce gusturi are el, dar eu iás face cadou ceva care sa poata purta mereu si sa isi aduca aminte de tine de cate ori vede ce iái facut cadou, de aia as opta pentru un ceas sau o bratara, pentru ca le poate va a vea la vedere tot timpul. Asta pentru ca aveti putin timp impreuna, daca ati fi avut mai mult ti-as fi dat alt sfat.

1 răspuns:
| e1xtz a răspuns:

...buah.poate pana atunci mori din proprie initiativa