| anonim_4396 a întrebat:

Am niste colegi in clasa[baieti] care si-au cam luat-o`n cap.Adica imi dau palme la fund...straight face Desi le dau cate 3 palme in schimb ei tot nu termina si nu stiu ce sa le fac. le zic sa ma lase in pace da ei nu inceteaza.si nu as vrea sa ajung la diriginta.straight face multumesc anticipatt.

Răspuns Câştigător
| GeorgeRadu a răspuns:

Asa-i la varsta voastra, dar hai las-o ca intru-n fel iti place si tiewinking nu ne spune noua ca nu iti place ca eu unu' nu te cred big grin. Poti sa faci exact ceea ce ai mentionat sa-i ameninti cu diriginta daca nu pur si simplu ii spui dirigintei ce se intampla si ea ii va pune la punct. happy

6 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

SCze dar daca tu nu incetezi nici ei nu vor inceta cu atat ca poate incepi tu prima si le dai si 3 si ei dau doar una. asta ar fi una la mana daca vezi ca nu se poate dale cate una unde ii doare mai tare.big grin dar dai la unu si alta data te vor lua mai in serios si gata. ai rezolvat problema! Dar in cazuri extreme pui in aplicare a doua metoda.big grinbig grinbig grintonguehappywinking

| LucianaaaX a răspuns:

Unele fete se simt mandre cand primesc o palma la fund.Ma bucur ca mai exista si fete ca tine.Cand se mai intampla sa primesti o palma la fund zii baiatului respectiv sa te lase in pace si sa dea palme la fund fetelor usuratice nu tie.

soothe
| soothe a răspuns:

Nu vrei sa ajungi la diriginta pentru ca si palmele au farmecul lor

| JustMusic a răspuns:

Baieti asti sunt nesimtiti

e posibil sa le placa ca tu reactionezi la ce fac ei poate daca nu leai da inapoi palme si nu leai zice sa o termine poate ar vedea ca nu-ti pasa si tear lasa in pace

si eu am patit ceva de genul asta avem tot niste nesimtiti in clasa care ma cuprindeu si imi puneu mana pe fund si nu numai in clasa da si in fata prietenului meu si tot ca tine reactionam ii plesnem dar ei nimic daca nu am reactionat mau lasat in pace

| Lorena a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, dar nu cu colegii de clasa. Cei de la alte clasa au fost spusi, pentru ca ma saturasem sa nu pot sa i-as afara ce veneau ei.
Sunt niste porci(unii) si obsedatistraight face

| matt25 a răspuns:

Este amuzanta intr-un fel problema ta. :-) Dar asa este, unele se simt mandre daca patesc ce patesti tu. Dar se pare ca tu esti alt gen de fata, genul ala de fata pe cale de disparitie, felicitari. :-) Nu ai ce sa faci decat sa ii ameninti, iar dupa sa te duci la diriginta daca nu inteleg de vorba buna. Spune-le sa se maturizeze sau sa-si inchirieze filme porno.