| Razvan_8486 a întrebat:

Am niste presimtiri ca unei fete ii place de mine deoarece se tot uita catre mine. Dati-mi niste sfaturi cum as putea afla. plssss

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

BUna! Asa cum spui si tu poate fi o simpla presimtire.Si eu aveam unele presimtiri cum ca un baiat m-ar placea, insa l-am intrebat si am aflat ca nu era asa ci doar ca asa se comporta el cu toate ca se comporta ciudat doar cu mine...in fine. Vorbeste cu ea pentru ca ea este cea care te poate lamuri. Uneori nu te poti lua dupa comportament daca te place sau nu.Succes!

3 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti ei inima in dinti sa te duci sa te bagi in seama cu ea si atunci o sa iti dai sigur seama daca te place sau nu din cumportamentul ei. Succes!

| adee_4040 a răspuns:

Da u o placi pe ea? incearca sa intri in vorba cu ea, faceti cunostinta vorbiti si daca ea capata incredere in tine ca si prieten s-ar putea sasi dezvaluie sentimentele sau ia-o pe cea mai buna prietena a ei la rostbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza`te! intreaba un prieten de`al ei cu care esti si tu prieten...sau pur si simplu intra in vorba cu ea, iti vei da seama imediat