| tymo20 a întrebat:

Am niste prieteni care joaca v-ati ascunea, dar au varste intre 12-16 ani.Eu am 12 si nu imi place jocul si nu il joc. Daca nu vreau sa joc ei se supara pe mine.Vi se pare ceva normal, mai ales la varsta pe care o au?

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, mie mi se pare normal sa joci v'ati ascunselea, eu am 15 ani. e amuzant sa joci asta. daca tu nu vrei spune'le ca nu iti place.

| lavynika a răspuns:

Daca mi se pare normal ca se supara pe tine sau sa joace fata ascunselea? Cred ca este vb de a2a varianta. Da, este bine sa et joci la orice varsta.

| tymo20 explică:

Dar sa fii obsedat si sa joci toata ziua?

| Adyr0 a răspuns:

Eu stiu de 25 de ani care joaca fata noaptea pe la 12, deci nu-i nimic anormal daca ai intre 12-16 ani si joci si tu.

| Noemy99 a răspuns:

Pai daca este seara si e bezna ar putea fi normal si daca sunt multi e destractiv... dar mno...si eu ma jucam cu nistre prieteni de 13-16 ani doar ca hotii si politistiibig grin