| aead a întrebat:

Am nod 32 si nu pot sa sterg virusii din carantina si cu nici un antivirus nu pot face asta.de ce nu pot sa ii sterg? imi ingreuneaza pc-ul funda

3 răspunsuri:
| xAL3Xx a răspuns:

Buna... Eu iti recomad "avast! Antivirus" e foarte bun ti-l recomand e bun.Si sterge virusi! FUNDA

| MKV a răspuns:

ComboFix frate, eu nu stiam de ce tot se ocupa memoria, am rulat combofix, si surpriza.memoria s-a eliberat inapoi.
Este cel mai bun ''dezinfectant'' pe care l-am intalnit eu, poate exista si altele insa eu am scapat cu ajutorul lui.
Bafta!

| Ympakt a răspuns:

Deoarece sunt troieni te sfatuiesc sa reinstalezi windows nu s-a intamplat si mie