| Eroina a întrebat:

Am o alunita pe sanul drept si mi-e rusine cu ea, d-aia evit decolteul ca nu cumva sa zica ceva baietii de ea...Lor le plac alunitele pe san?

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

O alunita la locul ei e ceva superb.O alunita pe un san din punctul meu de vedere este ceva senzual si atragator asa ca nu as vrea sa vad asa ceva acoperit happy

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu te mai judeca singura, accepta-te asa cum esti, nu cred ca este asa de nasol pe cat pare, noi baietii nu ne uitam dupa alunite, ca sa stiti!

| Divy a răspuns:

Sâni o.0 nu-i pasă la nimeni de aluniță sunt prea ocupați prea multe griji ori să fie prea obsedați să-ți admire decolteul, sânii ca să fie complexați de detaliul acela care fie unora le plac, fie nu-i interesează.

N-ai de ce să-ți faci griji că ai un piept frumos happy fi mândră

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfai ce probleme au unii

| Ana2333 a răspuns:

De ce iti pasa ce ar zice baietii de acea alunita?
In primul rand este ceva normal sa ai alunite, nu e ca si cum ai avea un corn in frunte, unii chiar pot considera alunita de pe decolteu ceva dragut.
Iar in al doilea rand ar trebui sa te imbraci oricand cu bluze decente, fara decolteu pana la buric, nu doar pentru ca ai o alunita.

| Dugalle a răspuns:

Tate sa fie, de restul cui ii pasa?

| George_Sima_2000 a răspuns:

După întrebare, ești mică la ani.nu contează că ai sau nu o aluniță cine te place, te place așa cum ești tu