| BoboooBubuuu a întrebat:

Am o baba la scoala care urla si ne da 3 daca nu facem liniste. Cand ma duc la diriginta si ii spun ce ne-a facut handicapata aia nici macar nu o intereseaza care ea de obicei ne ajuta in orice caz. dati-mi si mie niste idei ca sa scap de baba aia sau macar cum sa o conving pe diriga ca aia e handicapata si urla de o aude toata scoala. Pentru cele mai bune idei dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Deci asa am si eu o profa la scoala care e atat de bolanda de nici nu ne lasa sa mergem pe coridoare zice catre noi " Toata lumea sa intre in clasa... ce tot imi umplati pe coridoare" sau intr-o zi cand era pentrecere de Hallowen la scoala ea proasta ce era a stat cu noi acolo la petrecere ca sa aiba grija ca sa danseze toata lumea si ii punea pe toi sa danseze. Deci ma gandesc ca tiai dat seama cat de bolanda este si profa mea. Asa sunt altele...nai ce sa le faci.

Nai cum sa scapi de ea, deoarece noah este totusi profesoara si nai dreptul sai comanzi. No baga in seama.

Da si noi mai o param la diginta si mai inventat si ce nu e adevarat ca sa o "inflorim" sa para cat mai rea.

Sau ...De exemplu, noi altadata in loc de dirigentie facem cu profa aia iar atunci noi cand auzim imediat facem mutre ca nu ne convine si zicem " Iara doamna diriginta?" sau "offffffffff".laughing

Chestii din astea. Daca faci asa dirigintei tale o sa vada cat va enerveaza profa, asaca poate o sa vb cu ea.

Sper sa scapi de ea laughing. ceau :*

1 răspuns:
| moniii a răspuns:

Vb cu directoruhappy sau directoareahee hee