| stefany12 a întrebat:

Am o cea mai buna prietena de 4 ani, inainte era supertimida, neingrijia si multi chiar se rideau de ea, in timp ce eu eram mereu activa in clasa si aveam multi prieteni.am inceput sa prietenesc cu ea din mila iar acum am ajutat-o sa fie sociabila,ingrijita,acum ea incearca sami,, fure,, orice prieten, adica ca sa nu fie om care sa prieteneasca mai bine cu mine decit cu ea, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Wow...Ce situatie ciudata...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici ca e subiect de ala de film tampit cu adolescenti americani si bataia lor pentru popularitate

| stefany12 explică (pentru suntserios):

Va rog vreun sfat, ca nu-mi face bine deloc zicindu-mi ca e parca un film, asta am realizat si eu, din pacate (

| amaliaamely a răspuns:

Gaseste motive..sa nu te intalnesti cu ea big grin si cand te invita undeva zii ca ai alta treaba..incearca sa o evitiwinkingwinkingsau zi ca nu mai poti traia sa ca ai nevoie de prieteni sa ca nu potii sa stai mereu in umbra ei si zii ca nu vrei sa iti mai fure prietenibig grinbig grinbig grin