| Dollicious a întrebat:

Am o colega care e cam enervanta, ma cert tot timpul cu ea. si pe deasupra mai si scoate zvonuri despre mine care nu sunt adevarate
Deci, cum sa-i inchid gura aia?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci o tratezi cu indiferență, nu dai curs atacului deoarece omul deștept cedează, nu prostul!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Scoate si tu o vorba despre ea care sa fie foarta grava si sa o ameninti ca acea vorba o vei imprastia pana va ajunge pana la urechile parintilor ei si asa va tine gura inchisawinking

| MoatZa a răspuns:

****i unarolling on the floorwinking

| Mary_5158 a răspuns:

Cu lipici
fii mai inteligenta ca ea si demostreaza-i doar prin fapte ca nu e chiar cum crede ea,incearca sa nu-i vorbesti,oricit de dureros iti va fi, asa peste un timp tot ea va suferi, vazind ca nimeni nu o asculta si i se va intoarce cuvintele innapoi.
o zi buna