| Daria a întrebat:

Am o colega in clasa care imi mananca zilele.Ma uraste si o urasc.laughingCum ii pot face fata, cum sa ma comport cu ea? Stiti ceva replici inteligente pentru "a-i inchide gura?"Nu vreau sa o ignor.(am motivele mele). Mercihappy

Răspuns Câştigător
| LycOS a răspuns:

Da si eu sunt in aceeasi postura ca si tinelaughing!
Daca tu nu vrei sa o ignori. e mai rau.pentru ca ignoranta doare cel mai tarehappy. Dar daca tot vrei si tu sa. i faci zile negre, incearca daca comenteaza ceva dai replici putin mai taioase.gandeste-te cum e ea. Poate e vreo printesa din aia care tot ce stie e Mallul.Acuma niste replici exacte nu stiu ca nu imi vinlaughing. Da` incearca sa ai mult mai multi prieteni decat ea, mereu sa fi deasupra eihappy!:*

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Nu mai vorbi cu ea orice ti-ar spune laughing Nu o baga in seama si se va plictisi la un moment dat big grin