| YoYoHina a întrebat:

AM o colega si e foarte foarte fitoasa. Ma enerveaza la culme dar nu vreau sa o pleznesc si sa-mi fac probleme. Daca nu o bag in seama face mai rau! Cum sa o fac sa taca din gura?

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Fa si tu ce face ea si poate asa isi va da seama cat de enervanta e si va inceta sa mai faca asa.sau incearca sa ii faci pe ceilalti sa nu o bage in seama ca asa se va simti singura si va inceta,, fara sa i zica nimeni nimica.
iti daresc succes.
numai bine.
pa, pa.

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
De obicei fetele fitoase umbla numai cu fete fitoase si nici nu prea baga in seama!
Deci ea nu e fitoasa ci doar face asa cu voi astia din clasa!
Pur si simplu se crede mai sexy si mai destpetea decat voi...dar cand e cu alte clase nu`si da talente findca stie ca este egala cu 0.
Nu o poti face sa taca! imposibil!

| YoYoHina explică:

Pisicutsa nimeni din clasa nu o suporta doar es isi da aere si traieste in lumea ei imaginara Daniela mersi pentru sfatbig grin