| labus a întrebat:

Am o fata in aceeasi clasa cu mine si o plac foarte mult in afara scolii vb foarte mult iar in clasa deloc, uneori vrea sa stau lnaga ea. oare ma place sau nu ce credeti? funda promit

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Poate...Momentan nu mi-ai dat foarte multe detalii deci nu pot spune aproximativ precis.Daca ai fi spus mai multe probabil as puta sa zic o mica concluziedar oricum nimeni nu stie ce e in inima ei. Poate e un pic mai timida si de aceea nu prea vorbeste cu tine la scoala. Apropiete de ea, trebuiee sa ii fii un prieten foarte apropiat si abia apoi te apropii de ea sentimental.Bafta^^!

| AnnnaMarrria a răspuns:

Posibiil.dar:
pas 1) deveniti prieteni ff buni asa fel inkt sa va spuneti chiar si unele secrete
2) poarta-te superb cu ea;
3) i-ai cadouri
4. Recunoaste-i ca iti place de ea...si totul va fi mult mai simplu!
Si poate ca daca ii recunosti...si eaq iti va spun e daca da sau nu...desigur ca prima data va zice ca nu, dar cu timpul isi va schimba parerea!