| Silvia_Dinu_1998 a întrebat:

Am o foarte mare intrebare : eu iubesc un baiat mai mare ca mine cu 2 ani dar un alt baiat mai mic ca mine cu 1 an e mort dupa mine plzz ce sa fac ca nu ma lasa in pace ( dau funda)

Răspuns Câştigător
| CookieMonsta a răspuns:

As sugera sa ii spui direct ca nu vrei sa te mai deranjeze, mai mult sau mai putin dur. N-are rost sa il tii dupa tine, pur si simplu ii spui tu sau, daca ti-e frica de reactia lui directa, rogi pe cineva sa o faca. Il plus, nu da prea bine nici in ochii baiatului de care esti indragostita.

2 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Adevarul doare dar este cel mai bun! Fa-ti curaj si spune-i in fata ceai ce ai pe suflet, nu astepta prea mult! Este posibil ca baiatul de care iti place tie sa isi gaseasca pe altcineva! happy GOOD LUCK!