| JBStandsForMe a întrebat:

Am o imprimanta HP PSC 1510 All-in-One (adica are si scanner si copiator) si de fiecare data cand o deschid, imi aliniaza cartusul. Adica imi scoate un fel de test de culoare. DE FIECARE DATA! Cum pot sa o fac sa nu mai scoata aeasta pagina decat cand schimb cartusul?

[FUNDA]

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

Buna.
si eu am la fel.
din pacate nu se poate scoate chestia aia oricat ai incerca
asa cum, cand deschizi calculatorul iti apare fereastra aia cu ce windows ruleaza, asa si la ea, scoate pagina aia de inceput.
eu zic ca e foarte buna ca iti arata anumite probleme de aliniere in pagina.
bafta