| foxiandra a întrebat:

Am o intebare mai mult pentru baieti.Cum va plac voua baieti fetele

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai, mie imi plac fetele cu simtul umorului, fara fite, fara chestii daca n-ai bani nu ma uit la tine, care nu se uita doar la aspectul fizic, cat de cat inteligente ca sa am cu cine sa port o discutie, daca e mai desteapta ca mine si mai bine, dar asta sa nu o faca pe ea aroganta. la aspectul fizic mi-ar place sa fie micuta, sa se imbrace cat de cat elegant sau macar placut, fara enshpe mii de culori. sa aiba trasaturi finute si sa nu fie prea grasa. (vreau prea multe?) stiu ca e greu de gasit una care iti place, asa ca m-as multumi cu una care ma place asa cum sunt.

| seen a răspuns:

Ehe pai idealu meu e : proasta cu bani multi cat de multi se poate timida si o bucatareasa excelenta in rest ma descurc eu