| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare: Acestea sunt semne că mă place sau că e doar prietenos?
-Mă îmbrăţişează des.
-Mă atinge uneori ( pe mână,pe umăr, etc.)
-Mă tachinează.

PS: Aveţi şi alte semne? (nu de pe net, din ce ştiţi voi)

Mulţumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te gâdilă des şi regulat cu creionul chimic în zona inghinală? Dacă da, e un semn.

| Fata026 a răspuns:

Salut!
E posibil sa te placa si sa fie in centrul atentiei dar poate nu e asa. Poate asa face cu oricine ii este prietena. Probabil tine mult la tine ca amici sau doar e obisnuinta lui de a face asta. Oricum s-ar putea sa te placa deoarece nu toata lumea face asta. Eu zic sa-i urmaresti miscarile, comportamentul, si felul in care vorbeste cu tine si daca iti dai seama de ceva sa vorbesti deschis daca ai aceleasi sentimente. Bafta!