| Alëxąndŕą a întrebat:

Am o intrebare am 11 ani mai intai.
Deci fiti ateni parinti mei nau mai facut sex de cand m-am nascut sa va expicl si pe urma intelegeti pana la 4 ani au avut grija de mine si dormeau in pat cu mine ca mereu ma trezeam si pana la 6 ani dormeam cu mama si tata cand am inceput scoala miau loat un pat al meu am afla intre timp dela colegi ce fac parinti si atunci am iceput sa ii inpiedic nu pot cobora jos ca usa scrtaie mama a pus 3 usi si tot scartaie rau si te trezesti automat noi aveam acceleas liber la scoala si stitit nu am eu atatia ani cat erau s-o faca si eu i-am inpiedicat si intrebare e de ce ma deranjeza?

Răspuns Câştigător
| divinuu a răspuns:

Exact aceiasi problema o aveam si eu la varsta ta.Nu suportam ideea ca ai mei sa se culce impreuna. Daca ramaneau singuri intr-o camera incepeam sa plang si sa bat cu pumnii in usa sa-mi deschida sa vad ce se intampla.Nici acum nu stiu de ce am avut acele reactii dar sincera sa fiu nici acum nu-mi convine ca ai mei sa faca sex.Nu stiu de celaughing

8 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Ce idei trăsnite mai ai! Draga mea, nu te supăra că nu ți-o spun din răutate, dar nu e de mirare că gândești așa greșit dacă ai 11 ani. Ești cam mică, dar mă chinui să vorbesc pe înțelesul tău! Adică tu vrei să spui că i-ai spionat, ca să nu facă pentru că ești tu trează, sau cum? Nici un om până în 50-55 de ani nu are cum să nu facă sex în 11 ani! Și nu trebuie să îi împiedici să facă asta. Peste câțiva ani vei învăța la ce este bun sexul și de la ce vârstă se face. Actul sexual este necesar pentru organism. Vrei ca părinții tăi să se îmbolnăveasă? Lasă-i în intimitatea lor, acest fapt nu are cum să te afecteze pe tine. Este ceva normal și fii sigură că au găsit ei momentul în care tu nu ai fost atentă! Vezi-ți de copilărie și nu te mai băga tu în treburile astea! Și tu vei face același lucru când vei fi mare. Ca să nu te mai deranjeze, lasă-i în treaba lor! Succes, pa pa!

| cristi202 a răspuns:

Mai, mai, esti tu Dumnezeu sa fii in toate locurile incit sa stii daca parintii tai au mai facut-o sau nu? Chiar daca dormeau cu tine, tot stiau cum sa faca sa fie singuri peste zi, incit sa se tina de "prostioare". Se face dragoste in orice timp si orice loc, nu numai noaptea si in pat. Tot ceea ce se cere e sa ai citeva momente de intimitate, in care sa nu fi deranjat deloc. Si, cind e vorba de ceva placut, orice om stie sa isi creeze asemenea momente. Asa ca, stai linistita, parintii tai te cunosc bine, si au stiut cum sa faca sa aiba momente in care sa fie doar ei nederanjati, chiar daca erai si tu pe acolo. Oare nu te-ai intrebat niciodata de ce scirtiie usile, de ce tatal tau nu le-a uns? Ele sunt ca ceasul desteptator: atita timp cit nu suna, poti dormi linistit. Atita timp cit nu scirtiie usile, ei pot face ce vor, stiu ca sunt in siguranta, si ca nu vei da peste ei. Si, daca sunt trei usi, cu atit mai siguri pot fi (nu poti trece prea repede prin trei usi). Asa ca, stai linistita, nu ai reusit tu sa ii impiedici pe ei sa faca ce e normal intre doi parinti.
De ce te deranjeaza? Probabil ca nu intelegi inca ceea ce se intimpla cind doi oameni fac dragoste. Esti inca copil. De regula, la virsta ta, in loc sa fie atractie pentru sexul opus, exista o oarecare respingere. Niciodata nu vei auzi o fata de 10-11 ani vorbind prea frumos de un baiat de virsta ei, si invers. E ceva psihologic. Atractia apare mai tirziu, pe la 13-14 ani, in cazul fetelor, si 14-15 la baieti. Si poate de aceea nu iti place asta

| andrei a răspuns:

Iubesti pe cineva mai mult si crezi casufera cand fac:p

sau tie ciuda!

| Alx?nd?? explică:

Nu sunta casa sunt al serviciu in weckenduri stam in preuna caci este singura zi

| Alx?nd?? explică:

Nu nu cred vreau sa adopt o fetita si sa ii pun numele cindy sai cumpar o broasca testoasa si sa im parinti dar nu din cauza asta finca nu isi fac timp pentru mine

| Alx?nd?? explică:

Divianadraga eu stiu cum s aii inpiedic ei nu ma cunosc au noroc daca stiu cum ma cheama mie im deschid usa tie nu? eu e usor trebuie sa tipi in usa ca tie foame si apoi asculti la usa si auzi
Alexandra doamne de ce de ce ar nu am apucat jur ca nu am mai facut-o de cand ea s-a nascut

| Aimee_7045 a răspuns:

Esti bomba fetitolaughing
scuze ca zic asa dar,
in 1 rand sexul intr-un cuplu, o familie, 2 oameni casatoriti si cu un copil pe deasupra e cel mai normal si mai natural lucru din lume, ca sa nu adaug si esential
atunci cand viata intima scartie si relatia incepe s-o ia "pe rapa" de ce e mai mult decat imposibil ca ei sa nu se fi "culcat deloc"
asta e o inventie a mintii tale bolnave.
ce porcarii poti sa ai in cap
copii de varsta ta au de obicei alte preocupari, asa cu si tu normal ar trebui sa ai.
dar tu ai o problema crede-ma
si stii ce e mai ra?
faptul ca tu chiar nu gandesty
de ce? in mintea ta sexul se poate face doar noaptea in dormitor ceea ce ai impiedicat tu mereu.
dar ei pot foarte bine si fara nicio grija sa o faca ziua, cand tu esti la scoala sau la gradinita, cand te duci la bunici, cand te intalnesty cu colegi, prieteni pe acasa.
pot foarte usor si fara nicio frica sa faca un dus, o baie impreuna si evident sa nu se rezume al a "se da cu apa si sapun"
si pana la urma urmei...cand erai mica si dormeau in pat cu tine. puteau foarte bine si fara niciun impediment sa se culce cu tine acolo. tu dormeai buba si sforaiailaughing in timp ce ei isi vedeau de ale lor.
toti copiii mici doarm cu parintii lor si tu crezi ca toti parintii care au copii mici se abtin pentru anihee hee
incearca sa vorbesty cu cineva in care ai inredere despre asta
cel mai bien ar fi sa consulti psihologul scoli in care inveti fara nicio jena.
admite ca i o problema si mare si lasa-te ajutatawinking

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Păi tu ar trebui să stai să te gândesti singura la această întrebare pentru că noi restul nu ştim ce ai tu de gând. ce gânduri ai etc. Ar trebui sa stai singură să te gândeşti eşti fată destul de mare la 11 ani vezi şi începi să vezi şi tu cum e lumea... Păi după părerea mea ori ţi s. a părut scîrbos sau n.ai ştiut? Sau ţi. a fost frică că nu o să mai aiba timp de tine. Sau esti năzdrăvana.Bella lasa tu fata în pace poate nu a ştiut ce face.