| Andreea87Deea a întrebat:

Am o intrebare, am piercing limba de o saptamana si este foarte incomod pentru ca este mai mare, cand as putea sa l schimb? Dupa cate zile? Si ce marime …

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orice piercing este incomod.

| Violleta2022 a răspuns:

Scoate-l si arunca-l, ca-i mai sanatos fara nimic in limba.

| dullcat a răspuns:

Toate vor fi incomode in zona limbii.Nu mai bine il dai jos de tot?

| Andreea87Deea explică (pentru dullcat):

Doamne fereste?

| dullcat a răspuns (pentru Andreea87Deea):

In mod normal limba trebuie sa stea in repaos pe cerul gurii. Orice alta pozitie este gresita si iti afecteaza structura faciala. Daca tu ai piercing, nu crezi ca va fi incomod, indiferent de modelul ales? Faci cum doresti.