| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am avut un vis foarte ciudat. Am visat ca eram acasa si a aparut un baiat din clasa la geamul meu. Am deschis geamul si ne'am apropiat unul de altul si el m'a sarutat (cu tot cu limba sad cah!). Mie nu imi place de acel baiat chiar deloc, il consider amuzant, e doar un amic. Acum nu o sa ma ghidez dupa raspunsurile primite dar sunt doar curioasa sa vad ce inseamna. Pe net am cautat dar nu am primit nici un raspuns concret.
Deci ceva ajutor? Fundita happy

2 răspunsuri:
| alexdodo5000 a răspuns:

Daca ai avut acest vis inseamna ca ceva ar putea sa fie, dar mai intai incearca sa vezi daca merge intre voi doi ( nici eu nu sunt prea sigur )

| Carmen100 a răspuns (pentru alexdodo5000):

Ce sa mearga intre noi? O relatie? Daca asta vroiai sa zici nu vreau nici o relatie cu el, nici nu il plac.