| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cam stupida?:cum sa-i spun unuia ca imi place de el? el e un mare don juan si i-a placut de mine. cred ca inca ma mai place. fundoi + voturi

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Din cauza conventiilor sociale, o femeie care face primul pas atunci cand ii place un barbat nu este intotdeauna bine vazuta. Desi se militeaza pentru drepturi egale pentru ambele sexe, femeile nu sunt inca bine vazute daca vor sa abordeze primele un barbat.

Farmecul este cu atat mai aparte cu cat esti naturala si degajata. In plus, ai avantajul ca nu isi va face o imagine gresita despre tine, ci te va cunoaste asa cum esti de fapt. In fond niciunui barbat nu i-ar conveni sa se lase cucerit de o actrita si sa traiasca doar un rol.
Totodata, este important sa nu practicati seductia in masa, nu trebuie sa pareti hipnotizata, fii mandra si increzatoare de aspectul fizic pe care il ai,
Pretuiti timpul! Nu-l sufocati, caci veti crea automat un sentiment de respingere.Si nu in ultimul rand fii tu insati,