| adrryana a întrebat:

Am o intrebare,care este episodul din naruti shippuden in care sakura vroia sa il omoare pe sasuke, dar acesta a scapat si era sa o omoare dar a salvat-o naruto. ofer funda si voturi.va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| adrryana explică (pentru positivity):

Iti multumesc mult mult! Mii de multumiri totusi sunt 329 de episoade si e greu sa caut.ca rasplata daca vrei poti da orice raspuns la intrebarile mele care nu au raspuns si iti voi oferu funda.iti multumesc mult pentru ajutor

| positivity a răspuns (pentru adrryana):

Oh drăguță, nu trebuie să mă răsplătești într-un anumit fel!
Până la urmă, acest site a fost creat pentru a ajuta oamenii cum putem!
Eu doar mă bucur că am putut să te ajut!