| Izabella265 a întrebat:

Am o intrebare! Ce inseamna cand un baiat prinde o fata de obraz in tipul conversatiei?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii face placere acest lucru. Unii pupa fetele, altii le pun mana pe fund si/sau pe sani, el se multumeste sa le prinda de obraz.

Răspuns utilizator avertizat
| Venusgirl a răspuns:

Daca o face pentru a te supara inseamna ca isi bate joc de tine (daca pe urma te linisteste sau a spus ca a facut-o din gluma atunci acesta glumeste cu tine)
daca ti-a spus un complement inseama ca e dragut si se adreseaza la tine parca ai fi copila lui (^_^) (in sensul bun)

sau vrea sa te sarute