| Zoltan74 a întrebat:

Am o întrebare ce să fac când auzi voci care îți strigă numele și animale și alte voce adică Cf etc și ultima dată (acum5) am ieșit cu niște prieteni afară și am fazt pe stradă un caine cu jumătate de corp pisică și o coda foarte ciudată și s-a uitat la mine și apoi a fugit foarte repede și mi-am întrebat prieteni dacă au văzut și ei creatură și azis ca nu ( și nu era seară era 1 dupa masă ) ce să fac să merg la un medic da sau nu

1 răspuns:
| LaraClarice a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la psihiatru. Nu e nicio rușine să te tratezi.