| lesslonleygirl a întrebat:

.. cum se pune fundita? as vrea si eu sa"premiez" un raspuns

Răspuns Câştigător

La fiecare persoana care lasa un raspuns la intrebarea ta, in partea dreapta, este o funda care este gri, iar daca te duci pe ea o sa se faca portocalie. Ca sa dai funda cuiva, trebuie sa dai click pe funda aceea.
P. S. Daca vrei, poti incerca sa-mi dai mie o funda in caz ca te-am ajutat big grin

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
La fiecare răspuns în dreapta se vede o fundiță pe care scrie Declară răspunsul câștigător. Dai click pe ea și va deveni portocalie.

Toate cele bune!happy

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna,

Pentru a acorda fundita unei persoane, trebuie sa consideri ca o merita, adica persoana respectiva trebuie sa aiba un raspuns detaliat si sa aiba legatura cu intrebarea.

Pentru a acorda fundita sunt urmatoarele etape:

1. Funda se gaseste langa acele voturi '' folositor, nefolositor, stupid, amuzant, inteligent.''

2. Atunci cand funda nu este acordata are culoarea gri

3. Va trebuii sa apesi pe ea, iar acolo iti va aparea o intrebare

'' esti sigur ca vrei sa alegi raspunsul castigator? '' tu vei apasa DA daca asa consideri, iar NU daca doresti sa schimbi raspunsul.

4. Dupa ce ai apasat pe fundita si ai raspuns la intrebare, oficial ai acordat funda, iar ea va avea culoarea portocalie.

Sper ca te-am ajutathappy

| A_7901 a răspuns:

In dreapta raspunsului vei gasi o funda conturata.Cand pui sagetica pe ea, devine portocalie.Nu trebuie decat sa dai click, si s-a rezolvat.Mult noroc!

| ginamagheru a răspuns:

La raspunsul unei intrebari de ale tale in dreapta se afla o fundita pe care scire declara acest raspuns castigator.si asta e acea FUNDITA.happy

| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Pai...atunci cand cineva raspunde la o intrebare pusa de tine.sub intrebare scrie "alege un raspuns castigator" si tu il alegi.sau in dreptul raspunsului este u funda gri...si dai click pe ea.si gata

sper ca te-am ajutat:*

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

In dreapta raspunsului este o funda gri. daca vrei sa-i acorzi funda apasa pe ea! Simplu! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi la raspun in dreapta este o fundita grie si dai clik dupa iti apare o chestie care scrie esti sigur ca vrei sa premiezi ...cu locul 1 si dai ok atata tot