| KiDaAnDrEeA a întrebat:

Am o intrebare da va rog sa nu radetihappy. am o verisoara de 10 ani care se uita pe disney la violetta si m-a intrebat unde ar putea vedea toate ep ( a ramas in urma cu cateva ep si na...happy ) unde l-as putea gasi online ca sa il vada?:d dau funda!big grin^__^

Răspuns Câştigător
| KiDaAnDrEeA explică (pentru albinuta2):

Mersi mult de tot pentru ajutor!>big grin

| KiDaAnDrEeA explică (pentru albinuta2):

De ce nu mai traduce de la ep 16?

7 răspunsuri:
| teodoraandreea a răspuns:

Pe yutube eu ma uit mereu ca n-am timp sa ma uit in cursul saptamani

| KiDaAnDrEeA explică (pentru teodoraandreea):

Am cautat pe youtube da imi dau altceva... nu mi dau ep. cate ep sunr? apare in fiecare zi la 6.00, asa-i?

| albinuta2 a răspuns:

episoadele care au fost difuzate la tv sunt traduse

| KiDaAnDrEeA explică (pentru albinuta2):

Aha.mshappy

| KiDaAnDrEeA explică (pentru albinuta2):

Luni ce episod urmeaza?big grin