| sabrina213 a întrebat:

Am o întrebare, dacă iubitul meu a băgat puțin capul penisului în mine dar foarte puțin, și eu aveam chiloți pe mine și înainte să-l bage s-a tot frecat de ei, sunt șanse să rămân însărcinată?

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Nu. De ce stati sa va jucati asa? Mai mult va amagiti, treceti la fapte, responsabil, cu prezervativ

| MistarGoGu a răspuns:

Doamne! Cați ani ai scumpete? Sub 11 sau peste? Întrebarea este referitoare la orele de anatomie / educație sanitara, sexuala sau cum naiba se mai numește!
S-au umezit chiloțeii cu un lichid lipicios *( spermă)?
NU!