| Iepuras2000 a întrebat:

Am o intrebare : daca mie imi place de un baiat care mie foarte bun prieten ce ar trebui sa fac? Eu cred ca daca ii spun prietenia noastra se va largi nu as dori asta... as dori sa va dati cu pararea... crying

Răspuns Câştigător
| Ioana300 a răspuns:

Bate apropouri despre asta...si eu am fost in aceeasi situatie ca tine si acum avem o relatie de ceva timp chiar fericita, nu-i spune direct, dar incearca sa vezi daca si el te place, ori, fa-l sa te placa ^_^

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cum vine asta "prietenia noastra se va largi"?

| T0T a răspuns:

Mai bine te-ai asigura ca si el te place inainte sa ii spui ceea ce simti

| SkyPilot a răspuns:

Observa daca te place si el. Isi face de lucru fara motiv pe langa tine? Iti zambeste mai mult decat celorlalte? Se uita mai mult in ochii tai? Cand spune ceva esti prima la care se uita? Sau poate ca e mai rusinos cu tine decat cu celelalte fete? Mai vezi si aici:
http://dindragoste.unica.ro/......t-te-place
Daca si el te place, ar trebui sa ii spui si sa fiti impreuna. Daca vrei sa pastrezi lucrurile asa cum sunt, nu faci nimic.