| creatza_6783 a întrebat:

..
daca trimit un sms de pe siteul www.moove.ro imi ia din credit?

4 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Nu, nu o sa-ti ia din credit. Doar ca o sa trimita mesajul cu un numar diferit... straight face De fiecare data cand trimiti un mesaj, il trimite cu alt numar... Asta mi se pare ciudat. thinking

| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu stiti dupa cat timp sa trm sms`urile?thinking

| lAuRitAs a răspuns:

E gratis bagi numarul tau de telefon acolo si trimite mesaj dupa numarul care l-ai bagat celui care doresti. deci apare nr tau de telefon da nu ia credit happy astept fundita big grin

| antolicious06 a răspuns:

Nu, nu iti ia din credit, se presupune ca e gratis dar nu sh daca o sa primeasca pers resp msgwinking