| annyshiatat a întrebat:

Dacă un baiat îmi dă aceste semne ma pace? Uita-ți semnele.
1.Se uită la mine.
2. Când sunt în preajma lui vorbește mai tare și încearcă sa se dea în spectacol.
3.Cu unele fete vorbește urât cu mine nu.
4. Când râd eu râde și el.
Fundăă.love struck

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal ca te place! Ce semnale mai vrei mai mult de atat.Treci la actiune si executa-l.

| mona a răspuns:

Garantat ca te place

| tracicus a răspuns:

Probabil sa te considere amica, daca te place ar trebui mai mult

| RaluLoveM3 a răspuns:

Eu asa as face daca mi-ar placea de un baiat, dar nu neaparat ar putea sa te placa, poate ca el te considera o foarte buna prietena! happy

| MakePeaceNotWar a răspuns:

Este posibil dar difera de la persoana la persoana, poate te considera amica... intreaba un prieten de-al lui, poate o sti ceva.

| Lora1411 a răspuns:

Nu neaparat;(

| annyshiatat explică:

Va spun la toti ca nu prea face asta cu fetele.hee hee

| danadeea a răspuns:

Acestea sunt niste semne care iti pot da vaga impresie ca te place dar acestea te pot induce in eroare cateodata..Nu te lasa pacalita.

| BeautifulGirl15 a răspuns:

Se poate sa te placa, dar acestea nu sunt semne clare.Parerea mea este ca ar trebui sa mai astepti sa vezi ce mai face si cum se mai comporta cu tine. funda? :* :*