| RTDRomania a întrebat:

Am o intrebare de ce face un zgomot un balon atunci cand il spargi?

4 răspunsuri:
| RisenAngel a răspuns:

Daca ne luam dupa teorema lu einstein Valoarea energetica inegalabila a universului intergalactic proportional pe o suprafata infinita fata de infinitul abosolutului integral as putea zice ca: Noo... TUlaaiii ma mananc in cur si daca ma screm bubuie oare dc?

| Geo1234 a răspuns:

De ciuda... dap nu de ciuda ca e suparat si de ciuda ca l-ai spart!

| MKP a răspuns:

Ia-o altfel : Tu de ce faci un zgomot daca te inteapa cineva cu un ac? xD