| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare destul de intima despre corpul meu ..mai bine zis o nelamurire daca ar putea sa ma ajute cineva va rog dati add la id eu.roxu@yahoo.com multumeschappy

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cred ca ai mai multe dubii in privinta asta, daca vrei contacteaza-ma aici pe site in privat si iti voi raspunde la ceea ce doresti.

| Leea1234 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj in privat! poate te-as putea ajuta!

| alle529 a răspuns:

Trimite`mi un mesaj in privat, daca te pot ajuta te ajut cu mare placere, dar parerea mea e ca ar trebui sa scrii aici pe TPU ca aicea te putem ajuta toti, doar de aia se numeste TPU.winking

| mihnea_5388 a răspuns:

Pai mai bine ai pune intrebarea pe TPU. ai avea mai multe varinte de raspwinking