| BiscuiteCuCrema a întrebat:

Am o intrebare : dupa ce va dati seama ca un om este fitos? Adica am o prietena care e ff ok, o prietena adevarata, care tot timpul era cu mine la greu dar si la bine, si semanam mult, avem aceleasi gusturi la haine si accesorii, ne terminam propozitiile una alteia si tot asa. Cu toate astea, lumea o tot barfeste cand trece pe langa ei : "Vine fitoasa de Mihaela! "
O opinie, pls? Se intelege ca dau fundita

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Lumea e rea si geloasa.O fata fitoasa e una asa care sa crede sefa, vorbeste mereu despre moda si haine, vorbeste urat etc.Nu ii baga in inseama continuati viata tot asa.Pe tine si pe cei care barfesc nu ii ajuta nimic.Pa, pa