| Alex_1540 a întrebat:

Am o intrebare, e posibil ca doi prieteni foarte buni un baiat si o fata sa fie impreuna, eu am dezvoltat un sentiment pentru ea oare ar fi posibil sa fim impreuna, am incercat sa ii spun ca o iubesc, a inteles mesajul si mi-a zis ca nu ma poate vedea mai mult decat un prieten stiti cazuri asemenea eu, eu o cam iubesc dar am incercat o data oare sa ma dau batut ce sa fac daca stiti sa ma ajutati va rog sa imi spuneti, dau funda mersi.

Răspuns Câştigător
| HasisS a răspuns:

Eu am o vorba...
Un baiat nu poate fi prieten cu o fata, deoarece acesta va incerca mereu sa se culce cu ea.