| Bianca_4346 a întrebat:

Am o intrebare legat de messenger:in listele prietenilor numele meu apare Bianca florentina si vreau sa il schimb sa apara la ceilalti altfel cum fac?

Răspuns Câştigător
| I'm just me a răspuns:

In fereastra in care vorbesti cu prieteni apesi ctrl+shift+c

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pagina principala de mess- Messenger (gasesti in coltul din stanga sus)- My contact Details.
Acolo poti schimba! Insa nu se schimba automat si in lista prietenilor tai ci in lista celor care ii adaugi de acum incolo.

| florar a răspuns:

Acolo ai doua casute, una cu Noi, si una cu Ei. stergi din Noi si il inscrii in Ei

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Pei eu cand vreau asa, pur si simplu ma sterg din lista iar cand ma bag inapoi imi da cererea aceia imi schimb numele unde arata ca poti sa-ti schimbi numele si dupa aia dai next si finish si iti va arata numele cum ti l-ai pus.Succeshappy

| Bianca_4346 explică:

Mersi raducu....ai funditahappy

| Ciprian271 a răspuns:

Nu poti sal schimbi doar daca iti schimbi i-dul de pe messenger, dar trebuie sa scrii pe o foaie pe cei de pe lista altfel daca nu-i stii gata bye bye. Ai inteles. Daca da tine cont de accest raspuns sau mai asteapta alte raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai messenger sus daii MY CONTACT DETAILS si scrii numele la nikname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresc sa pun o intrebare