| Căpșuuu a întrebat:

Am o intrebare legata de youtube...deci in curand vreau sa imi pun un video cu mine cantand si nu situ.am vazut la alte persoane ca puneau melodia pe fundal si cantau deci nu se auzea altceva din jur sau chestii de astea... sper sa intelegetibig grin trebuie sa folosesc un anume program? si as mai vrea sa imi spuneti in afara de asta cum fac ca sa nu ma vad eu filmata ci sa pun poze in timp ce cant.
complicata treabacrying.
dau fundoi mare:X

2 răspunsuri:
| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Im pare rau dar nu te pot ajuta pentru ca nu stiu...

acum ceva pentru @DiddyNechy: eu nu cred ca nu stie sa scrie,faza e ca te mai incurci la tastatura,nu cred ca daca scria cu creionu` scria alte litere...

si eu mai pațesc asa ceva, daca nu ma uit la tastatura atent apas alte litere, dapp las ca nu moare nimeni din asta,

chiar nu era nevoie de "raspunsul" tau aiurit.

| Diana5320 a răspuns:

In primul rand invata sa scrii