| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai delicata,deci imi place un baiat si nu am curajul sa-i spun,dar pot sa-i scriu online.Ce sa-i spun? Cumva mai delicat,nu direct, funda la cel mai folositor raspuns.Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Cel mai bine ii spui face to face straight face adica prin gestul asta dai dovada de un copil, asa daca ii spui fata in fata,, e altceva, eu zic sa-ti iei inima in dinti si sa-i spui :* n-ai ce pierde

| Dariusuu a răspuns:

Îi spui sincer și tandru cât de mult îl placi, chiar va aprecia sinceritatea ta.
Tu nu ai ce să pierzi, așa că lasă orgoliul de o parte și spune-i.Tot respectul pentru fetele care nu așteaptă ca băieții să facă primul pas.

Succes!

| Park1Suin a răspuns:

Zii astfel:Nu imi bat joc de tine, dar te plac...
Crede-ma, il vei lasa fara cuvinte.Astfel vei incepe conversatia. Fundita?
winking

| robe_5426 a răspuns:

In primul rand intra in conversatie cu el (intreaba.l cum o mai duce cu scoala..etc).Apoi intreaba.l daca ar vrea sa iesiti la un suc sau la o plimbare in oras.Asa va cunoasteti mai bine.Bafta! Funda?

| KateMiddleton a răspuns (pentru robe_5426):

Pai nu vreau sa creada ca eu il invit, pur si simplu sa-i spun!

| robe_5426 a răspuns (pentru KateMiddleton):

Trebuie sa treci peste emotii.Si aceasta invitatie nu este ca pentru o intalnire ci pentru o simpla amicitie, restul v.a veni pe moment de la sine.Mai bine i.ai spune ca il placi decat sa ramai cu gandul acesta in interiorul tau.Succes!:*

| Seminica a răspuns:

Tu : "Vreau sa iti spun ceva probabil ti se va parea stupid dar asta e adevarul ......Eu te plac..."