| AAlinaaa a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti,ce parere aveti despre fetele care se inrosesc repede?cum vi se par? happy

Răspuns Câştigător
| juky12 a răspuns:

Mai.e tare sa stii ca ai puterea de a face inima cuiva sa bata mai repede.eu personal consider ca e tare cand o fata se inroseste big grinma rog.acum depinde de la persoana la persoana

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cred ca ar pleca fata de langa minebig grin
Mar bufni rasul.
Faptu ca si eu am fost asablushing uff ce vremurirolling on the floor

| Broadband a răspuns:

Mi se par rusite

| iubaretulcata a răspuns:

Sincer foarte frumoase nu este nici o chestie in a te inrosi...mie imi plac.iti doresc tot binele din lume

| Colleen a răspuns:

În calitate de fată care se înroșește, pot spune că nu e nicio bucurie. Te dă de gol prea repede.