| ConstiintaTa a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti:ce va atrage cel mai mult la corpul unei fete? Adica in afara de sani si fund si de astea?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu spune in afara de sani si fund pentru ca pentru mine nu sanii si fundul reprezinta punctul principal de atractie. Cand ma uit la o fata in primul rand nu pot sa nu observ, de fapt sa caut sa observ o armonie a corpului, un tot frumos. Dar in primul rand caut sa vad o figura frumoasa. Ochii si buzele pentru mine sunt mai importante decat conteaza sanii si fundul pentru majoritatea barbatilor. O privire misterioasa dar provocatoare alaturi de niste buze senzuale ce ofera un zambet inocent si cald sunt combinatia perfecta. Si apoi conteaza foarte mult ca o femeie sa fie in general ingrijita, sa nu fie superficiala si sa isi aranjeze parul mereu. Multe fete nu isi ingrijesc parul si asta pentru mine e ceva neplacut. Prefer un machiaj fad. Ceva care sa nu fie exagerat dar totodata sa o avantajeze. Totodata imbracamintea spune multe. Prefer ceva simplu si elegant totodata. Si nu imi plac fetele care se imbraca de parca s-ar vinde. Imi place o fata pe care sa vrei sa o descoperi din ce in ce mai mult. Genul de cadou pe care ai vrea sa il deschizi de cum il vezi dar cineva te obliga sa tragi de fundita incet, putin cate putin pentru ca placerea sa fie ceva mai mare la sfarsit. Totodata fetele incep sa fie neglijente cand vine vorba de imbracamintea de casa. E drept ca in casa trebuie ceva mai lejer, dar si aici o fata are datoria de a purta ceva ce aprinde imaginatia unui barbat, nu o haina care arata de parca ar fi o carpa.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Helvete a răspuns:

O sa sune aiurea pentru unii, dar in general nu prea ma intereseaza corpul. Personalitatea si modul de a gandi sunt pe primul plan. Dar cred ca fata si parul(contrar asteptarilor, nu imi plac cele cu parul foarte lung si oarecum banal, ci cele care chiar au ceva special, original).

| Floreenofficial a răspuns:

Si fetele si baietii se indragostesc de moaca partenerului asa ca mai lasa-ma cu corpul. laughing
imi place sa fie supla!smug

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Ce are in cap...