| RaluckaRoxx a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti:
Cum e sa fi bagat in friendzone de catre fata pe care o placi?
Ar trebui sa bag baieti in friendzone daca imi place?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Chestia asta cu friendzone mi se pare cea mai patetică și copilăroasă chestie pe care am văzut-o. Nu există friendzone, pur și simplu dacă 2 persoane se plac la fel de mult e perfect normal să fie împreună. Friendzone e un cuvânt luat din străinătate și se atribuie mai mult băieților obsedați care dacă la un momendat o fată începe să-l placă și să vorbească cu el, se gândește că l-a băgat în friendzone.