| Noname_8352 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Pentru voi conteaza foarte mult daca o fata are aparat dentar?

Adica ati putea trece peste asta daca v-ar placea fata? Funditaa:X

3 răspunsuri:
| lovefan a răspuns:

Buna! Scuza-ma ca totusi raspund, nu sunt baiat, dar am vrut neaparat sa imi exprim opinia si sa ajut, daca se poate. Eu sunt de parere ca nu conteaza deloc faptul ca o fata poarta aparat dentar, nu are cu ce sa incurce un baiat, si in plus rezultatul va fi foarte bun. Din contra, daca arati ca te simti bine in pielea ta in totalitate, un baiat va aprecia asta. Baietilor nu le plac fetele care se plang toata ziua de ceea ce nu le convine la ele,, vai, sunt prea grasa'',,, off, nu am zambetul perfect'',,, fir-ar, aparatul dentar nu ma avantajeaza'', s. a. m. d. Daca te simti bine in pielea ta, il vei face si pe el sa se simta bine si sa iti poarte respect si admiratie ca esti diferita. Bafta!winking

| florin_7857 a răspuns:

Exista aparate dentare invizibile. Depinde de care porti.
http://www.greendental.ro/ro/servicii/aparat-dentar.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...si eu am avut aparat dentar si am fost marginalizat pentru asta.In plus, nu e o priveliste prea placuta, sincer