| cosima11 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se uita la "In numele iubirii". va rog sa imi spuneti ce i`a scris Gabriel Palomei in scrisoarea aceea. ca nu am vazut episodul. mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| dede16 a răspuns:

Fix partea aia am vazut-o laughing i`a spus sa nu il caute pentru ca a plecat departe si ca nu doreste sa sufere si sa isi aminteasca mereu d el asa cum a fost. Si p urma a aflat ca boala nu mai a avansat si cica se poate sa s faca bine