| AnyAda a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Ce parerea aveti despre baietii cu parul lung? Cea care are aceeasi parere cu mine, primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Mihaela987 a răspuns:

Imi place la nebunie.mai ales daca e cret sau macar ondulat:X:X:X

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S a mai discutat subiectul acesta si zilele trecute. Deci repet ca si amic mi se pare ok nu am nimic impotriva insa ca iubit nu mi ar placea.

| Tweetymrrr a răspuns:

Cat de lung thinking Eu nu zic :fiecare cu gusturile sale:orice numai chel sau periutsa nu laughing).
Lunguts merge, da' nu lung ca doar. nu stiuthinking

| Ana a răspuns:

Le sta urat la baieti cu parul lung, ori sunt baieti ori numai sunt big grin

| A12NDRA a răspuns:

Pai eu cred ca parul lung este facut pentru fete, insa daca ii sta lui bine si ii place nu am nimic impotriva.

| Liviu a răspuns:

laughingAoleo...
Am cam dat de belea...
nu?laughing
Eu in avatar tocmai iesisem de la dus=) o O
Daca ma pieptanamlaughingera mai lung dar nabig grin