| XtzRaulXtz a întrebat:

Am o întrebare pentru fete.
Pe voi va interesează la un băiat doar aspectul fizic?
Dacă nu, spuneți Cum trebuie sa fie un băiat ca sa va atragă.
FUNDA!!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Muschi, bmw, lanturi de aur la maini si gat, si la manelisti s-ar duce dar nu le stie adresa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam toate fetele isi doresc barbati inalti. cum intre "inalt" si "cam prea inalt" nu este o distanta prea mare, nu cred ca asta ar fi un motiv pentru care fetele nu s-ar uita la tine.
Aspectul fizic conteaza prea putin. Important e sa reuseasca sa-mi suporte toanele si sa fie inalt! Daca reusim sa convietuim (el si noi), clar se prinde fundita pe capul barbatului si se adauga in harem.

| Ruxandra15 a răspuns:

NU. Baiatul trebuie sa fie amuzant, dar sa fie si serios atunci cand este nevoie, destept deoarece o fata mereu va apela la iubitul/preitenul ei, prietenos deoarece atunci cand ii cunosti prietenele sa nu taci malc. Aspectul fizic va trece cu anii insa caracterul nu.

| MorganaM a răspuns:

Buna happy
Imi place ca un baiat sa fie delicat, sa nu fie o bruta sad Daca e o bruta/golan cu cei din jur, in final va fi si cu mine asa. Mi-ar placea sa puna pret pe tinerile de mana, imbratisari, saruturi, plimbari, timp petrecut impreuna. Daca deja se gandeste la relatii intime... ma indignez,,, si mai degraba m-as simti precum o p r o s t i t u a t a, ca vrea sa omoare intreaga delicatete si mireasma parfumata a relatiei. sad
Bine, ca nu vreau sa fie 'delicat' in sensul ca se epileaza, penseaza, aranjeaza in oglinda, dar sa fie igienic si sa aiba cat de cat o mandrie in ceea ce ii priveste aspectul...
Si desigur, sa aiba suflet bun, sa-l respecte pe Dumnezeu, sa ii mearga mintea - sa fie capabil de a reusi in viata.
Chiar daca nu are incredere in sine, sunt sigura ca iubirea prezenta in relatie i-o va reda happy

Sper ca nu am omis nimic

| XtzRaulXtz explică:

De exemplu eu sunt cam prea înalt și ăsta mă face sa cred ca fetele nu se vor uita la mine.
Greșesc?

| AddaAndra00 a răspuns:

Hmm...Conteaza si aspectul...Baiatul trebuie sa fie ingrijit...depinde de criteriile pe care se axeaza fata...in privința unui baiat ...Dar...degeaba frumos... daca nu se poarta si pe masură...eu la un baiat as urmări atitudinea, sinceritatea, gradul de inteligență...