| ticu a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele nascute in zodia gemeni.Credeti ca ar trebui sa mai continui dupa niste refuzuri? Cand va place voua de un baiat, ce apreciati la un baiat, ce va atrage, dupa cat timp va atasati de el, cu ce intensitate il iubiti, cum trebuie sa se comporte, face o greseala daca in primele zile va spune ca va iubeste? Absolut tot ce va vine in minte va rog sami scrieti.

Răspuns Câştigător
| Maddalinapunct a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa astepti o perioada dupa acele "refuzuri" si eventual sa incerci putin mai incolo, sa nu o stresezi, nu ii arata ca esti nebun dupa ea sau chestii de genul...fi putin indiferent in legatura cu ea. Ceea ce mie una nu imi place este cand ..baiatul pe care il plac imi povesteste despre ce a facut el sau intamplari ..nu ma prea intereseaza.
Incearca sa vorbesti frumos cu ea.Eu apreciez foarte mult baietii care vorbesc frumos cu fetele si se poarta frumos happy.

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

La categoria Filme & Seriale te-a lovit curiozitatea?
Ca să-ți răspuns la întrebare, nu, nu ar trebui să mai continui după nenumăratele refuzuri. Probabil ți se pare nedrept, dar ce cele mai multe ori, nu înseamna NU.
Numai bine!

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Buna,in primul rind nu conteaza zodiia, Daca cineva nu stie sa te apricieze nu te merita, sunt sigura ca intr-o zi vei gasi si tu pe cineva care sa te iubeasca, Nimeni nu o sa te creada daca o sa-i spui la prima intilnire ca o iubesti, Dar dupa vreo 2, 3 saptamini normal.Eu am avut un prieten pe care l-am iubit foarte mult, dar el nici macar iarta-ma nu mi-a spus niciodata nu inca sa mi spuna ca ma iubeste, nu stia altceva in afara de scuza-ma! succes si ai grija ce faci.

| DyDyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai intai tr sa-ti fie amic, apoi iubit.Sa poti sa-i spui totul, sa fie inteligent, dar nici tocilar, sa fie amuzant, dragut, sa arate destul de bine.Eu ti-am spus tot din proprie experienta.Si dupa ce l-am cunoscut am devenit amici si in mai putin de 2 saptamani mi-a spus ca ma place si dupa mai mult de jumatate de an tot suntem impreuna.Dar cand mi-a spus ca ma place noi ne intreceam sa vedem care stie sa scrie cuvinte cu caractere speciale si celalalt sa nu inteleaga.Si asa mi-a spus.Si inca tinem f mult unul la celalalt.happy

| Joaannaa a răspuns:

Deci! Sunt zodia gemeni sa iti rasp. la intrebaribig grina(mie mi se spune de multe ori ca nu trebuie sa fiu pesimista,sa merg inainte)Ma atrage nu neaparat aspectul fizic, dar e necesar la prima vedere si: sa nu injure sa nu fumeze sa nu aiba un vocabular urat, vulgar, sa nu fie un BADARAN ci un baiat bun, ordonat! Depinde de cate ori il vad(prima data cateva minutelaughing daca il vad mai rar, zile)Din ce in ce mai mult..sa se comporte frumos cu fetele, sa le respecte si in general cu toata lumea! Si cam da, pentru. ca in primele zile iti dai seama daca e ceva intre voi, apoi doar iti dai seama daca il iubesti! Am scris tot ce mi-a venit in minte! Fundaa te roogsmug
Sper ca te-am ajutat!happy

| OuTKasT a răspuns:

Ce legatura are zodia cu intrebarea? ai impresia ca toate fetele nascute in Gemeni sunt la fel? au acelasi comportament? tatele la fel de mari si fundul la fel de blegit?