| demonangel37 a întrebat:

Am o intrebare pentru toata lumea pot sa dau la facultatea de farmacie daca sunt la profil de stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Poti sa dai la orice facultate.Problema este daca la farmacie faci fata cu chimia mai subtirica pe care ai studiat-o.

5 răspunsuri:
| demonangel37 explică:

Nu este problema cu chimia ca fac meditatie particular in fiecare zi dupa ore mersi miu; t pentru ajutor happy

| cameliav a răspuns:

Daaaaa! nu vad ce te-ar putea impiedica...

| mony_5661 a răspuns:

Da pana la urma poti dar vei avea mult mai mult de invatat. Si iti va fi mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dc nu? Dor ca sigur trebuie sa dai la una din probele la bac, la biologie, dar tinand cont, ca acum s a schimbat bacul, nu stiu ce sa zic! 1 cred ca doar la una privata!

| emima a răspuns:

Nu conteaza ce liceu ai facut poti da la orice facultae uite eu sunt la economic si vreau sa devin asistenta medicala pot face acest lucru